Жюрі

Linas Duzinskas

Музикант, фортепіано
Журі GOLDEN TIME TALENT MUSIC
Співавтор серії компакт-дисків «Найбільші художники Литви», один з продюсерів і видавців (перший в серії компакт-дисків класичної музики в Литві з 1997 р), компакт-диск "Номеда Казлаус". Керівник проекту і співпродюсер «Мистецтво драматичного сопрано», 2008 рік.

Зараз працює в Литовської академії музики і театру, Вільнюському коледжі дизайну, 10-річної музичній школі імені Баліса Дваріонаса.

Закінчив Академію театру і музики у професора Біруте Вайнюнайте, асистентуру в Академії театру і музики у професора Біруте Вайнюнайте і професора Аудроне Кісіелюте.
Пройшов майстер-класи в Московській консерваторії, професор Олександр Бондурянскій, майстер-класи з Ларисою Гергієвою, Володимиром Атлантовим, Густавом Джупсйобака (Міккелі, Фінляндія).
В якості концертмейстера працював з Оскар Марін (Іспанія), Теа Франчі (Італія), Регіна Мачуте, Інеса Лінабургіте, Чесловас Науседа, Софія Йонайтіте, Нийоле Пенікайте, Артурас Козловскіс, Ніда Грігалавічюте, Номедаінс-Козловскіс, Ніда Грігалавічюте, Номедаінс-Вілканаускайт, Гюканаускайт , Сігуте Трімакайте, Ігнас Місюра-Туманов, Аушра Ціценайте, тубіст Лаймонас Масявічяус, віолончеліст Гліб Пишняк.

Брав участь в концертах в Національній філармонії, Рахманіновському залі Московської консерваторії, Будинку литовських художників, Вільнюської ратуші та ін., На фестивалях Узедомер (Німеччина) і Суггья (Португалія). З Нийоле Кнюкштайте дала сольний концерт у Варшаві, з Номедой Казлаускайте концерти в Німеччині, Італії, Латвії, Росії, Польщі, з Лаймонас Масевічяусом - у Франції, Німеччині, Латвії, з Глібом Пишняк - в Латвії, Португалії, Росії, в 2006 році з Глібом Пісняк відіграв завершальний концерт XXXVI фестивалю Пореч (Хорватія). Регулярно виступає в багатьох містах Литви.

Лінас Дужінскас записував твори на Литовському і Латвійському національному радіо.
Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/linas.duzinskas
ЖУРІ "ИНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА"