Жюрі

Anneya Pashinskaya

Анне Пашинська - спадкова арфистка, співачка, композитор, продюсер.
Журі GOLDEN TIME TALENT VOCAL / MUSIC / ACTORS & READERS
Лауреат міжнародних конкурсів, фестивалів. Випускниця Московської консерваторії. Виступала солісткою в проектах - Сімфо- Джаз Братів Іванових, Співала в дуеті з легендарної Ліз Мітчелл - солісткою групи BONEY M. Солістка оркестру Сергія Мазаєва (лідер групи Моральний Кодекс), Арфа в джазі тріо Олега Бутмана. Брала участь в проекті Дениса Мацуєва - Мацуєв і друзі. Була запрошена в ексклюзивний проект - Арфа в кристалах Своровскі Anneya, названої арфою в честь арфістки Анне, і представляла цю Арфу на міжнародній виставці Дизайну в Дубаї.
Анне Пашинська перша арфистка-співачка в Росії друкарська музику для Електро арфи і голоси в стилі world music, учасниця проекту Голос 2.
Творець проекту Sangita (презентація проекту відбулася в Міжнародному Будинку Музики 2016р.).
Так само Анне Пашинська є композитором і учасником виконавцем у виставі «Фантазії Фарятьєва», відкриття Малої Сцени електротеатри Станіславського 2016р. І в міжнародному проекті - документальному виставі «торкатися» «In Touch» за участю сліпоглухих акторів, Євгенія Миронова в одній з головних ролей. Прем'єра відбулася в Національному театрі в Лондоні 2017р.
Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/anneya.pashinskaya
https://www.facebook.com/Anneya-Sangita-862175860568908/
Instagram: https://www.instagram.com/arfaanneya/?utm_medium=copy_link
ЖУРІ "ВОКАЛ" ЖУРІ "ИНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА" ЖУРІ "АКТОРИ & ЧИТАЧІ"