Жюрі

ART GALLERY EVERY DAY (МОСКВА)

Журі GOLDEN TIME TALENT ART
Євгенія Савченко і Ксенія Ромі

Арт-Галерея Art Gallery Every Day сьогодні - це активна майданчик для втілення своїх творчих планів і проектів. Тут ви можете знайти дивовижний шлях по собі. Галереї проводить нові експозиції кожні два тижні. Одного разу, познайомившись з художником, ми починаємо займатися просуванням в мережах Інтернет, розміщувати картини авторів на різних маркетах і он-лайн галереях. Художник отримує унікальну можливість взяти участь у всіляких творчих конкурсах. Це дає можливість розширити горизонти розуміння своєї художньої значущості. Так автор полотен може продовжувати творити, дивувати нас все новими і новими роботами, а ми надаємо можливість цінителям з багатьох країн світу дізнатися про нові творах, взяти участь в он-лайн заходах, а також придбати ще один шедевр для своєї колекції. Всі найсміливіші мрії можуть бути втілені в життя. Для цього потрібно зробити лише перший крок до своєї мрії.

Цілі і завдання нашої Галереї допомогти художникам скласти своє творче порт-фоліо, зареєструвати для участі в різних он-лайн виставках і фестивалях, скласти творчу біографію, а також організувати творчий поступ в соціальних мережах, допомогти з організацією продажів як для молодих, так і для маститих художників.
  Для Галереї 2020 й був дуже різноманітним і насиченим, повним важливих і довгоочікуваних подій. Три роки ми йшли до створення Галереї, проводили заходи, допомагали художникам з продажем картин і творчою діяльністю. Ми планували відкрити постійний майданчик ще в березні 2020 року, але пандемія внесла свої корективи.
За минулий період було вже проведено 12 виставок.
Важливим досягненням став вихід наших художників на міжнародний рівень, багато роботи проходять відбіркові тури для участі в аукціонах і торгових маркетах. Це стало можливим завдяки роботі мистецтвознавців, які проводять попередню оцінку якості пропонованих творів.

Роботи художників Галереї були визнані кращими в декількох номінаціях конкурсу Golden Time. Нашим художникам вже зараз пропонують брати участь в міжнародних мистецьких фестивалях як #nbsp, не тільки художників, а й експертів.

Красномовно про діяльність нашої галереї може розповісти жива стрічка новин в інстаграмм.
Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/artgallery.everyday.1
Instagram: https://www.instagram.com/a_r_t_gallery_every_day
ЖУРІ "АРТ"