Жюрі

Gimaev Zufar Faatovich

Художник
Журі GOLDEN TIME TALENT ART
Зуфар Гімаєв - заслужений діяч мистецтв Республіки Татарстан, лауреат премії Міністерства культури Республіки Татарстан імені Б.Урманче, лауреат державної премії Республіки Татарстан імені Г. Тукая, колишній голова спілки художників Республіки Татарстан і ОВТОО спілки художників України в Татарстані.

Один з провідних художників-портретистів РФ і Республіки Татарстан. Автор живописних портретів сучасників, діячів літератури і мистецтва Республіки Татарстан.

Зуфар Фаатовіч Гімаєв народився 9 січня 1951 року в місті Намангані Узбецької РСР. У 1970 році закінчив Казанське художнє училище. З 1970 року бере участь у республіканських, зональних, всеукраїнських, всесоюзних і міжнародних виставках. Брав участь у п'яти міжнародних фестивалях образотворчого мистецтва в місті Сніна (Словаччина), в 3-му міжнародному пленері «Тюрксой» в місті Анталія (Туреччина).
У 1976 році закінчив Ленінградський інститут живопису, скульптури та архітектури ім. І. Ю. Рєпіна (майстерня А.Д. Зайцева).
У 1977 - 1980 роках художник працював у творчій майстерні Академії мистецтв СРСР під керівництвом Х.А.Якупова.
У 1980 році закінчив творчу майстерню живопису Російської академії мистецтв в Казані.
З 1980 року член спілки художників СРСР.
У 2002 році художникові присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтв республіки Татарстан». У 2003 році він став лауреатом премії Міністерства культури республіки Татарстан ім. Б.Урманче, а в 2005 році - лауреатом державної премії республіки Татарстан ім. Г. Тукая.
З 1952 року Зуфар Гімаєв живе і працює в Казані.

Роботи майстра знаходяться в Казанському державному музеї образотворчих мистецтв, Красноярської картинній галереї ім. Сурикова, в Пермській, альметьєвському і інших картинних галереях, а також в приватних колекціях в Росії і за кордоном.

У 2012 році присвоєно почесне звання Заслужений художник Російської Федерації, в 2017 Народний художник Республіки Татарстан.
Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/gimaevzufar
Instagram: https://www.instagram.com/gimaevzufar/
ЖУРІ "АРТ"