Жюрі

Alexey Sergeev

Художник, викладач графіки
Журі GOLDEN TIME TALENT ART
Сергєєв Олексій Зіновійович, народився 9 квітня 1975году в м Чебоксари, Чуваської Республіки (тоді ЧАССР). У родині заслуженого діяча культури Сергєєва Зіновія Михайловича.

Займаюся образотворчим мистецтвом все життя, практично з народження. У 1998 році почав вивчати так само комп'ютерну графіку, # nbsp; працювати в області дизайну інтер'єру та реклами. У 2000 році вступив на факультет «Інформатики та обчислювальної техніки» за спеціальністю «Дизайн і комп'ютерна графіка» під керівництвом професора Желтова В. П. Навчався у дуже сильного викладацького складу - серед професорів були Петров Петро Варфоломійович заслужений художник Чувашії, член спілки художників СРСР, Петров Віталій Петрович відомий більше під псевдонімом ПраскіВітті (чув. Сирота Вітя) - заслужений художник РСФСР, Народний художник Чувашії, лауреат Премії Президента Російської Федерації в області літератури і мистецтва, а так само багато інших наслідків займався розробкою друкованої продукції для організацій електротехнічної та електроенергетичної промисловості чиїм центром в Росії яляется р Чебоксари. Був оформлювачем каталогів продукції і реклами. Був дизайнером найбільшого заводу будматеріалів в регіоні «Кетро» і у його власника будівельного холдингу «Тус». У 2016 році отримав премію від американського агентства нерухомості «Century 21» як проектувальник кращого офісу організації на території РФ. Так само співпрацював з найбільшим фармакологічним концерном Росії «Фармсинтез» в області розробки упаковок препаратів і друкованої продукції.

Паралельно займався образотворчим мистецтвом. У студентські роки брав участь у виставці «Біла Чувашія 2000» проходила під егідою фонду Дж. Сороса, керував групою молодих художників «Фосса».

У наступні роки віддавав перевагу графіці - роботі з олівцем і папером. Створив кілька серйозних великоформатних робіт «Три мертвих короля» - створеної за християнською притчі широко відображеної в середньовічній поезії, а так само # nbsp; «Привиди гір в ранковому тумані» - яка була створена після подорож на хребет Борус в Саянах. Так само приблизно в ці роки почав серію так званих «єврейських» картин. Перша з яких носила назву «Маггід». Всі ці роботи були придбані організацією АТ «Чебоксарский Електроапарат» і нині перебувають в колекції.

У продовженні «єврейської» серії так само була намальована робота «ШабтайЦві». Отримавши Гран-прі.

Пізніше, як би у відповідь на запроторив до занадто сильний догляд в графіку став писати більше картин маслом і акрилом. Так само створив кілька настінних розписів в житлових комплексах, і одну благодійну в будинку для літніх людей при монастирі Святого. А. Невського в Моргаушского районі Чувашії. І приблизно в той же час створив серію графічних робіт близько релігійного змісту під назвою «Культ№» - де замість назв картин ставив просто серійний номер. Дана серія триває до сих пір.
Будучи на початку своєї кар'єри, художником - анімалістом і пейзажистом в другій половині нульових під враженням від творчості І. Босха, П. Брейгеля, а так же художників польської школи сюрреалізму З. Бексінского і Я. Єрки - став більше йти в символізм, езотерику і сюрреалізм. Став приділяти увагу смисловий насиченістю сюжету і включення в картини зашифрованих послань глядачеві.

З 2018 року викладаю в Чебоксарській Дитячої Академії мистецтв. Викладаю предмети комп'ютерну графіку, живопис, малюнок і історію мистецтв. Навчальну програму становив особисто сам і надалі на була затверджена Міністерством Культури Чувашії.

У цьому 2021 році # nbsp; в найпрестижнішому конкурсі серед школярів і студентів з комп'ютерної графіки в Росії - що проводяться мерією С. Петербурга, а так само Спілкою художників С. Петербурга і Педагогічним Університетом С. Петербурга ім. Герцена взяли участь і кілька моїх учнів. Троє з них отримали призові місця та право вступу після закінчення середньої школи до ВНЗ без вступних іспитів.
Перше і друге місця - в номінації 3D графіка, а так само перше місце в номінації колаж.

На сьогоднішній день виграв грант глави республіки Чувашія на створення об'ємного макета так званого «Сурского Межі». Тобто рубежу оборони на річці Сурі в роки ВВВ. На даний момент визнаного одним з основних брендів республіки.
Так само маю нагороди від мера Чебоксар за участь в організації святкування 550 річчя міста.

Вважаю, що художнику важливо не тільки вміти зображати предмети про образи, але важливо бути і істориком і хіміком і астрономом і філософом. Коротше володіти максимальною кількістю знань, що перетворити їх в мистецтво.
Соц. мережі:
Instagram: https://instagram.com/dreammr21?utm_medium=copy_link
ЖУРІ "АРТ"