Жюрі

Nikita Ben Ami

Никита Бен Ами
Ізраїльський художник – ювелір, скульптор та живописець.

Микита виросла в атмосфері мистецтва, в оточенні творчих людей та дорога у світ мистецтва, кіно, музики була просто призначена їй долею.

Вперше приїхавши до Ізраїлю з гастролями, як співачка, Микита миттєво зрозуміла, що то її дім. 1999 року вона закінчила Академію Мистецтв з курсу ювелірної майстерності.

Микита відома своєю унікальною технікою, унікальним стилем, а також умінням почути та побачити клієнта, його характер, його історію, його бажання та підібрати абсолютно унікальні поєднання матеріалів та форм.

Кожен її ювелірний виріб – маленька скульптура. І цілий світ.

Роботи Микити зараз знаходяться у приватних колекціях у всьому світі, знімаються для фільмів та телебачення, демонструються на виставках та аукціонних будинках.

У 2016 році вона розширила свою сферу мистецтва до скульптури, створюючи роботи на замовлення — роботи, пройняті емоціями, вірою в людей та мріями про гармонію світу.

В останні кілька років, окрім прикрас та скульптур, Микита почала малювати у змішаній та унікальній техніці. Її картини виражають величезну пристрасть, і здається, що те, що не знайшло виразу в прикрасах чи скульптурах, знайшло своє місце в живописі: нетрадиційні, загадкові та знайомі образи, фантастичні міста, ілюзії уяви та простору, свободи та любові. Її картини зачаровують та зцілюють, прикрашають і сповнені присутності.

«Спочатку я взяла до рук пензля, але майже відразу їх і відклала, а взяла до рук саму фарбу. І мабуть дует склався окремо від моєї свідомості. Дуже часто я не можу навіть згадати процес написання, або в моєму випадку правильніше сказати — виливання картин. Вони дивують мене, як і інших. Згодом я зрозуміла, як краще їх бачити. На них не бажано концентрувати погляд і можливо навіть не шукати звичних символів, а дозволити свідомості увійти в них. І тоді свідомість починає бачити те, що немає на перший погляд. Тобто вони швидше за все включають у нашому мозку якісь інші сполуки сприйняття, які не використовуються до цього моменту.»

Бачити, спостерігати процес створення Микитою її картин - саме по собі вже, ніби торкнутися таємниць всесвіту. Це дивовижне дійство, яке зачаровує і захоплює тебе за собою. Немов ти присутній при створенні нового всесвіту. І кожна з її картин має унікальну особливість – вона змінюється разом з тобою. І здається, що ти щоразу бачиш якийсь новий рівень, новий ракурс цієї картини. І щоразу ти знаходиш у собі нову себе.

«Я черпаю натхнення у природній красі світу, у застиглому в смолі павуку сторіччя тому, у метеорі, що впав у Сибіру, ​​у блискучому снігу, у поточному водоспаді… Я намагаюся втілити всю цю красу у своїх роботах. Ювелірні вироби часто надихаються історією людей, котрим вони створені. І моє найбільше джерело щастя та натхнення – це кохання.

Картини пишуться з пристрастю та повною віддачею, все те, що відрізняє Микиту у створенні скульптур та прикрас, знайшло відображення і в її картинах. Незвичайні, загадкові та відомі образи, фантастичні міста, міражі, космос і вогненний кінь, кров і плоть, дух свободи і, звичайно ж, Любов. Картини Микити зачаровують та зцілюють, прикрасять та розфарбують будь-який інтер'єр та можуть стати безцінним подарунком для близьких та друзів.

Прикраси, скульптури та картини Микити — це насамперед твори мистецтва та унікальний та оригінальний подарунок, безцінний для рідних та близьких
Виставки:
Ізраїль:“black and white” (Raanana)
“Unique style” (Tel Aviv)
Luxembourg Art Price 2019, 2021 ( certificate of excellence)
“Bustan” Herzliya. Israel
“Way of Thorns” Tel Aviv. Israel
“Art & About”. Israel
Є власником власної Арт Галереї "Happy Place" розташованої в селі Кадима в Ізраїлі.

Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/nikitabenami
Instagram: https://instagram.com/nikita_ben_ami/
ЖУРІ "АРТ"