БЛОГ UA

Заслужена артистка Узбекистану про те, які кроки важливо робити для просування на велику сцену.

INSTAGRAM | WEBSITE

Мілена Мадмусаева # nbsp; - заслужена артистка Узбекистану, член журі міжнародного конкурсу Golden Time Talent, а # nbsp; в # nbsp; минулому і # nbsp; наша учасниця і # nbsp; переможець багатьох міжнародних конкурсів поділилася з # nbsp; редакцією нашого блогу, які кроки важливо робити для того, щоб просуватися на # nbsp; велику сцену.

В # nbsp; першу чергу, хотілося # nbsp; б познайомити Вас з # nbsp; талановитої артисткою ближче.

Мілена народилася 26.09.1988 року в # nbsp; місті Нава, Узбекистан.
С # nbsp; раннього дитинства вона виявляла інтерес до # nbsp; музиці. Саме тому батьки юної артистки відвели її # nbsp; в # nbsp; музичну школу на # nbsp; клас фортепіано. Після закінчення 9 класу майбутня народна артистка надходить в # nbsp; Ферганський коледж мистецтв на # nbsp; відділення Академічного Співи. В # nbsp; 2007 року вступає в # nbsp; Ташкентську Державну Консерваторію. С # nbsp; цього періоду Мілена почала активну діяльність, беручи участь у # nbsp; багатьох конкурсах і # nbsp; фестивалях, де гідно представляла свою країну за # nbsp; кордоном, наприклад у # nbsp; Франції, Іспанії, Італії.
Після закінчення консерваторії, в # nbsp; 2011 році, Мілена виходить на # nbsp; роботу в # nbsp; Естрадний Об'єднання «Узбекнаво». В # nbsp; цей період вона бере участь в # nbsp; державних концертах, присвячених Дню Незалежності Республіки Узбекистан, Конституції, Національному Свято Навруз. С # nbsp; 2015 року Мілена починає свій шлях в # nbsp; як естрадної співачки. Одну з # nbsp; перших своїх робіт вона створила разом з # nbsp; поетом і # nbsp; композитором Якзон під назвою «Yig'lab kulib», на # nbsp; яку був знятий і # nbsp; відеокліп.
Після випускає другу композицію під назвою «Voz kecholmayman», слова і # nbsp; музика якої належать всім відомої Наргиз.

Голос — це Ваш інструмент


Мілена Мадмусаева з # nbsp; раннього дитинства мріяла стати саме знаменитою співачкою, слухаючи Сару Брайтман, Марію Каллас і # nbsp; Монсеррат Кабальє, юна артистка надихалася на # nbsp; початок своєї творчої діяльності.
Співачка переконана, якщо людина дуже сильно чогось хоче то # nbsp; обмежень перед ним немає. Для реалізації свого потенціалу важливо в # nbsp; першу чергу бажання і # nbsp, не # nbsp; бояться праці. Ваш голос # nbsp; - це перш за все живий інструмент. Про # nbsp; цьому не можна забувати і важливо дотримуватися гармонію відпочинку та # nbsp; роботи для того, щоб берегти свій талант.

Якщо людина прийняла рішення брати участь в # nbsp; конкурсі # nbsp; - то # nbsp; він # nbsp; вже переможець!


Одним з # nbsp; основних методів просування свого таланту Мілена вважає # nbsp; - участь в # nbsp; конкурсах. Як # nbsp; б банально це не # nbsp; звучало, але # nbsp; найважливіше в # nbsp; конкурсах це не # nbsp; перемога, а # nbsp; саме сама участь, так як після участі в # nbsp; кожному фестивалі людина росте, відчуває стимул до # nbsp; розвитку і # nbsp; зміни, в # nbsp; першу чергу, психологічні.

Якщо вокаліст вже зважився брати участь і # nbsp; показувати свій талант в # nbsp; конкурсі # nbsp; - це говорить про # nbsp; чому.

Легко сидіти вдома і # nbsp; критикувати себе і # nbsp; оточуючих! Але # nbsp; для того, щоб розвиватися, вийти і # nbsp; продемонструвати себе публіці потрібно сміливість. Мілена переконана, що якщо людина прийняла рішення брати участь в # nbsp; конкурсі # nbsp; - то # nbsp; він # nbsp; вже переможець! Важливим критерієм в # nbsp; просуванні себе є демонстрація свого таланту публіці, адже ніхто не # nbsp; знає де саме вокаліста можуть помітити.
Мілена навела приклади своїх колег Нажміддіна Мавляновим (соліст Великого театру, Маріїнського театру, Королівського театру Ковент-Гарден і # nbsp; ін.) І # nbsp; Барно Ісматуллаева (солістка Московського академічного музичного театру ім. # Nbsp; Станіславського і # nbsp; Немировича -Данченко), які можуть похвалитися не # nbsp; тільки перемогами в # nbsp; конкурсах, але # nbsp; і # nbsp; ураженнями. Саме «невдачі» принесли їм # nbsp; квитки на # nbsp; велику сцену, адже з # nbsp; допомогою участі в # nbsp; конкурсах їх # nbsp; помітили і # nbsp; перемога в # nbsp; даному випадку вже була # nbsp ; так важлива.

Чому вибрали участь в # nbsp; GOLDEN TIME TALENT?


Мілена Мадмусаева також поділилася своїми враженнями про # nbsp; участі в # nbsp; міжнародному конкурсі Golden Time. Співачка заслужено отримала Gran Prix
конкурсу і # nbsp; згодом стала почесним членом журі. Про # nbsp; конкурсі Мілена дізналася по # nbsp; рекомендацією батька. В # nbsp; зв'язку з # nbsp; карантинними обмеженнями очні сцени були недоступні і # nbsp; вибір припав на # nbsp; дистанційні онлайн конкурси. Детально ознайомившись з # nbsp; відгуками, вокалістка прийняла рішення брати участь. Співачка поділилася з # nbsp; редакцією, які плюси можна винести з # nbsp; локдауна - в # nbsp; першу чергу карантин дав цінний час для розширення свого репертуару, так як графік звільнився з'явилася прекрасна можливість розучити нові арії.

В # nbsp; планах Мілени зараз презентація нового альбому. На # nbsp; даний момент підписано контракт в # nbsp; Америці і # nbsp; випущений новий кліп.

Вся команда міжнародного конкурсу Golden Time є шанувальниками творчості Мілени Мадмусаевой, бажає їй # nbsp; успіхів, процвітання і # nbsp; з # nbsp; нетерпінням чекає оцінок і # nbsp; коментарів від # nbsp; співачки!


Дякуємо Милену за # nbsp; довіру і # nbsp; раді бачити її # nbsp; в # nbsp; складі журі.