БЛОГ UA

Заслужена артистка Узбекистану про те, які кроки важливо робити для просування на велику сцену.

INSTAGRAM | WEBSITE

Мілена Мадмусаева   - заслужена артистка Узбекистану, член журі міжнародного конкурсу Golden Time Talent, а   в   минулому і   наша учасниця і   переможець багатьох міжнародних конкурсів поділилася з   редакцією нашого блогу, які кроки важливо робити для того, щоб просуватися на   велику сцену.

В   першу чергу, хотілося   б познайомити Вас з   талановитої артисткою ближче.

Мілена народилася 26.09.1988 року в   місті Нава, Узбекистан.
С   раннього дитинства вона виявляла інтерес до   музиці. Саме тому батьки юної артистки відвели її   в   музичну школу на   клас фортепіано. Після закінчення 9 класу майбутня народна артистка надходить в   Ферганський коледж мистецтв на   відділення Академічного Співи. В   2007 року вступає в   Ташкентську Державну Консерваторію. С   цього періоду Мілена почала активну діяльність, беручи участь у   багатьох конкурсах і   фестивалях, де гідно представляла свою країну за   кордоном, наприклад у   Франції, Іспанії, Італії.
Після закінчення консерваторії, в   2011 році, Мілена виходить на   роботу в   Естрадний Об'єднання «Узбекнаво». В   цей період вона бере участь в   державних концертах, присвячених Дню Незалежності Республіки Узбекистан, Конституції, Національному Свято Навруз. С   2015 року Мілена починає свій шлях в   як естрадної співачки. Одну з   перших своїх робіт вона створила разом з   поетом і   композитором Якзон під назвою «Yig'lab kulib», на   яку був знятий і   відеокліп.
Після випускає другу композицію під назвою «Voz kecholmayman», слова і   музика якої належать всім відомої Наргиз.

Голос — це Ваш інструмент


Мілена Мадмусаева з   раннього дитинства мріяла стати саме знаменитою співачкою, слухаючи Сару Брайтман, Марію Каллас і   Монсеррат Кабальє, юна артистка надихалася на   початок своєї творчої діяльності.
Співачка переконана, якщо людина дуже сильно чогось хоче то   обмежень перед ним немає. Для реалізації свого потенціалу важливо в   першу чергу бажання і # nbsp, не   бояться праці. Ваш голос   - це перш за все живий інструмент. Про   цьому не можна забувати і важливо дотримуватися гармонію відпочинку та   роботи для того, щоб берегти свій талант.

Якщо людина прийняла рішення брати участь в   конкурсі   - то   він   вже переможець!


Одним з   основних методів просування свого таланту Мілена вважає   - участь в   конкурсах. Як   б банально це не   звучало, але   найважливіше в   конкурсах це не   перемога, а   саме сама участь, так як після участі в   кожному фестивалі людина росте, відчуває стимул до   розвитку і   зміни, в   першу чергу, психологічні.

Якщо вокаліст вже зважився брати участь і   показувати свій талант в   конкурсі   - це говорить про   чому.

Легко сидіти вдома і   критикувати себе і   оточуючих! Але   для того, щоб розвиватися, вийти і   продемонструвати себе публіці потрібно сміливість. Мілена переконана, що якщо людина прийняла рішення брати участь в   конкурсі   - то   він   вже переможець! Важливим критерієм в   просуванні себе є демонстрація свого таланту публіці, адже ніхто не   знає де саме вокаліста можуть помітити.
Мілена навела приклади своїх колег Нажміддіна Мавляновим (соліст Великого театру, Маріїнського театру, Королівського театру Ковент-Гарден і   ін.) І   Барно Ісматуллаева (солістка Московського академічного музичного театру ім. #Nbsp; Станіславського і   Немировича -Данченко), які можуть похвалитися не   тільки перемогами в   конкурсах, але   і   ураженнями. Саме «невдачі» принесли їм   квитки на   велику сцену, адже з   допомогою участі в   конкурсах їх   помітили і   перемога в   даному випадку вже була # nbsp ; так важлива.

Чому вибрали участь в   GOLDEN TIME TALENT?


Мілена Мадмусаева також поділилася своїми враженнями про   участі в   міжнародному конкурсі Golden Time. Співачка заслужено отримала Gran Prix
конкурсу і   згодом стала почесним членом журі. Про   конкурсі Мілена дізналася по   рекомендацією батька.В   зв'язку з   карантинними обмеженнями очні сцени були недоступні і   вибір припав на   дистанційні онлайн конкурси. Детально ознайомившись з   відгуками, вокалістка прийняла рішення брати участь. Співачка поділилася з   редакцією, які плюси можна винести з   локдауна - в   першу чергу карантин дав цінний час для розширення свого репертуару, так як графік звільнився з'явилася прекрасна можливість розучити нові арії.

В   планах Мілени зараз презентація нового альбому. На   даний момент підписано контракт в   Америці і   випущений новий кліп.

Вся команда міжнародного конкурсу Golden Time є шанувальниками творчості Мілени Мадмусаевой, бажає їй   успіхів, процвітання і   з   нетерпінням чекає оцінок і   коментарів від   співачки!


Дякуємо Милену за   довіру і   раді бачити її   в   складі журі.