БЛОГ UA

Про улюблені справи і прості кроки до міжнародного визнання

INSTAGRAM    |    FACEBOOK   |   WEBSITE

Як можна домогтися визнання на   міжнародному рівні всього за   3 роки, в   чому перевага участі в   онлайн конкурсах и   як карантинні обмеження впливають на   творчу діяльність?
Історія вінничанки Наталії Жижко є надихаючою і   мотивуючої, адже художниці вдалося домогтися успіху і   визнання на   міжнародному рівні, всього за   3 роки. Як вона змогла досягти такого результату?

Багато з   нас часто себе критикують і   відчувають невпевненість в   своїх силах, тим самим припускаються великої помилки, так як без об'єктивної оцінки з   боку, часом, ми   пропускаємо важливі події і   можливості, які є точками зростання.

Наталія почала писати картини з   вересня 2017 року. У   Художниця не   було академічного досвіду, на   той момент, був досвід художньої школи.
Доля склалася таким чином, що замість Київського інституту легкої промисловості, в   зв'язку з   хворобою батька, вона змушена була залишитися вдома і   надійшла в   Вінницький політехнічний інститут. Після навчання, Наталія пішла служити в   армію. І   пропрацювала в   військової частини більше 25 років. В   протягом, цього періоду свого життя, вона не   торкалася   фарбам і   кистям. Але   любов до   образотворчого мистецтва завжди була присутня у   художниці, хотілося прикрашати свій простір картинами.Що послужило поштовхом для того, щоб почати діяти?


За відправну точку, до   розвитку свого таланту, став абсолютно, здавалося   б, звичайний випадок. Працівниця принесла показати вишивку, на   якій була зображена іспанка з   букетом квітів. Наталії захотілося передати це зображення на   полотно. С   цієї картини вона виявила в   собі талант.

Для художниці на   початковому етапі її   творчості було дуже важливо отримувати зворотний зв'язок. Наталія шукала всі можливості, де вона може продемонструвати свої роботи і   отримувати критику. В   тому числі і   отримувала відмови, роботи подобалися, але # nbsp, не   підходили. Одним з   перших зізнань своєї творчості вінничанка отримала на   міжнародному конкурсі Golden Time, в   якому згодом брала участь кілька сезонів поспіль і   є володаркою 4 Гран-прі фестивалю. Наталія дізналася про   конкурсі абсолютно випадково з   реклами і   зважившись продемонструвати свої роботи там, не   очікувала ніяких результатів. Як   ж вона була здивована, коли її   роботи захотіла повісити у   себе на   стінах, одна з   членів міжнародного журі Марина Спенсер О'Неіл, яка є президентом ЮНЕСКО в   Італії. Наталія зазначає, що участь в   конкурсі, дозволило їй   усвідомити, що вона рухається в   правильному напрямку. Приємна атмосфера, підтримка і   конструктивна критика від   професіоналів міжнародного рівня, дала можливість до   самовдосконалення і   зростання.Яке найбільше досягнення і   провал?


Одним з   важливих досягнень для себе Наталія вважає, отримання зворотного зв'язку Ігоря Сахарова, по   урокам якого вона починала свій творчий шлях. Саме картину «Парус» художник оцінив по   достоїнству.

Провалів, як таких не   було. Тому що Наталія переконана, що будь-які ситуації, навіть якщо вони здаються негативними, є цінним досвідом для подальшого розвитку.
Щоб підтримувати своє натхнення і   ресурс важливо, просто дати собі час відпочити і   провести його з   близькими, поділилася головним секретом Наталія. Один з   ключових моментів на   шляхи до   успіху   - НЕ   давати собі емоційно вигоряти.Монетизація творчості і   участь в   конкурсах


На   сьогоднішній день у   Наталії Жижко на   рахунку більше 9 персональних виставок і   досвід участі в   конкурсах міжнародного зразка (Лондон, Туреччина, Німеччина). Художниця зазначає, що основна цінність участі в   конкурсах, в   тому, щоб зуміти поставити собі за мету, побачити рівень інших учасників і   самоствердитися.

Конкурси є однією з   важливих точок розвитку творчості, так як саме вони допомагають поглянути на   себе і   свою працю зі   боку. Художниця твердо переконана, що, якщо ставити собі за мету тільки продавати картини, вона далеко не   відведе. Створювати картини варто з   любов'ю, розвивати себе варто з   любов'ю і   в   першу чергу вкладати ресурси в   власний розвиток, в   такому випадку гроші можуть прийти просто приємним бонусом. Так як   ж одним з   основних критеріїв до   реалізації своїх картин, є поширення своєї творчості як в   інтернет-порталах, так і   на   очних виставках, що дозволяє розширювати аудиторію шанувальників таланту. Так як в   гонитві за   удосконаленням своєї творчості і   відкладати демонстрацію свого таланту іншим, можна так і   залишитися непоміченим. Тому художниця переконана, що лише діючи і   показуючи всюди свої картини можна досягти успіху в   найкоротші терміни.Як впливають карантинні обмеження на   творчість?


Наталія в   першу чергу відзначає, що звільнилося час, яке можна присвячувати творчості. В   зв'язку з   обмеженнями багато хто відчуває пригніченість, смуток. Але   дані, здавалося   б, несприятливі умови, можна використовувати з   користю для себе і   знайти в   них натхнення, для створення більш яскравих картин і   внесенням фарб в # nbsp ;своє життя.

Дійсно в   зв'язку з   пандемією у   багатьох порушилися плани, в   тому числі і   художників. Виставки, в   особливості закордонні, переносяться на   невизначений термін. Тому з   точних цілей, які зараз можна поставити і   реалізувати   - це участь в   онлайн конкурсах і   онлайн виставках. Робота Наталії бере участь в   онлайн виставці Японського національного університету акварелі. Також в   незабаром картини художниці можна побачити в   Києві в   галереї «Глобус» і   в   будинку художника.

Однією з   важливих цілей Наталії, на   даному етапі, стає навчання в   Вінницькому Педагогічному Університеті на   факультеті «Образотворчого мистецтва». Так як художниця відчуває, що в   незабаром буде готова ділитися своїм досвідом і   викладати.

Історія успіху Наталії мотивує саме до   діям в   своєму розвитку, якщо   б вона після першої відмови опустила руки, якщо   б вона сиділа і   думала, що ще не   готова демонструвати свої роботи іншим, вона так   б і   залишилася саме на   тому етапі, з   якого початку. Саме дії привели Наталію до   результату, який вона зараз має, так як художниця твердо переконана, що важливо користуватися всіма можливостями, які надає доля!