БЛОГ UA

Про улюбленій справі і простих кроків до міжнародного визнання

INSTAGRAM    |    FACEBOOK   |   WEBSITE

Як можна домогтися визнання на # nbsp; міжнародному рівні всього за # nbsp; 3 роки, в # nbsp; чому перевага участі в # nbsp; онлайн конкурсах и # nbsp; як карантинні обмеження впливають на # nbsp; творчу діяльність?
Історія вінничанки Наталії Жижко є надихаючою і # nbsp; мотивуючої, адже художниці вдалося домогтися успіху і # nbsp; визнання на # nbsp; міжнародному рівні, всього за # nbsp; 3 роки. Як вона змогла досягти такого результату?

Багато з # nbsp; нас часто себе критикують і # nbsp; відчувають невпевненість в # nbsp; своїх силах, тим самим припускаються великої помилки, так як без об'єктивної оцінки з # nbsp; боку, часом, ми # nbsp; пропускаємо важливі події і # nbsp; можливості, які є точками зростання.

Наталія почала писати картини з # nbsp; вересня 2017 року. У # nbsp; Художниця не # nbsp; було академічного досвіду, на # nbsp; той момент, був досвід художньої школи.
Доля склалася таким чином, що замість Київського інституту легкої промисловості, в # nbsp; зв'язку з # nbsp; хворобою батька, вона змушена була залишитися вдома і # nbsp; надійшла в # nbsp; Вінницький політехнічний інститут. Після навчання, Наталія пішла служити в # nbsp; армію. І # nbsp; пропрацювала в # nbsp; військової частини більше 25 років. В # nbsp; протягом, цього періоду свого життя, вона не # nbsp; торкалася # nbsp; фарбам і # nbsp; кистям. Але # nbsp; любов до # nbsp; образотворчого мистецтва завжди була присутня у # nbsp; художниці, хотілося прикрашати свій простір картинами.Що послужило поштовхом для того, щоб почати діяти?


За відправну точку, до # nbsp; розвитку свого таланту, став абсолютно, здавалося # nbsp; б, звичайний випадок. Працівниця принесла показати вишивку, на # nbsp; якій була зображена іспанка з # nbsp; букетом квітів. Наталії захотілося передати це зображення на # nbsp; полотно. С # nbsp; цієї картини вона виявила в # nbsp; собі талант.

Для художниці на # nbsp; початковому етапі її # nbsp; творчості було дуже важливо отримувати зворотний зв'язок. Наталія шукала всі можливості, де вона може продемонструвати свої роботи і # nbsp; отримувати критику. В # nbsp; тому числі і # nbsp; отримувала відмови, роботи подобалися, але # nbsp, не # nbsp; підходили. Одним з # nbsp; перших зізнань своєї творчості вінничанка отримала на # nbsp; міжнародному конкурсі Golden Time, в # nbsp; якому згодом брала участь кілька сезонів поспіль і # nbsp; є володаркою 4 Гран-прі фестивалю. Наталія дізналася про # nbsp; конкурсі абсолютно випадково з # nbsp; реклами і # nbsp; зважившись продемонструвати свої роботи там, не # nbsp; очікувала ніяких результатів. Як # nbsp; ж вона була здивована, коли її # nbsp; роботи захотіла повісити у # nbsp; себе на # nbsp; стінах, одна з # nbsp; членів міжнародного журі Марина Спенсер О'Неіл, яка є президентом ЮНЕСКО в # nbsp; Італії. Наталія зазначає, що участь в # nbsp; конкурсі, дозволило їй # nbsp; усвідомити, що вона рухається в # nbsp; правильному напрямку. Приємна атмосфера, підтримка і # nbsp; конструктивна критика від # nbsp; професіоналів міжнародного рівня, дала можливість до # nbsp; самовдосконалення і # nbsp; зростання.Яке найбільше досягнення і # nbsp; провал?


Одним з # nbsp; важливих досягнень для себе Наталія вважає, отримання зворотного зв'язку Ігоря Сахарова, по # nbsp; урокам якого вона починала свій творчий шлях. Саме картину «Парус» художник оцінив по # nbsp; достоїнству.

Провалів, як таких не # nbsp; було. Тому що Наталія переконана, що будь-які ситуації, навіть якщо вони здаються негативними, є цінним досвідом для подальшого розвитку.
Щоб підтримувати своє натхнення і # nbsp; ресурс важливо, просто дати собі час відпочити і # nbsp; провести його з # nbsp; близькими, поділилася головним секретом Наталія. Один з # nbsp; ключових моментів на # nbsp; шляхи до # nbsp; успіху # nbsp; - НЕ # nbsp; давати собі емоційно вигоряти.Монетизація творчості і # nbsp; участь в # nbsp; конкурсах


На # nbsp; сьогоднішній день у # nbsp; Наталії Жижко на # nbsp; рахунку більше 9 персональних виставок і # nbsp; досвід участі в # nbsp; конкурсах міжнародного зразка (Лондон, Туреччина, Німеччина). Художниця зазначає, що основна цінність участі в # nbsp; конкурсах, в # nbsp; тому, щоб зуміти поставити собі за мету, побачити рівень інших учасників і # nbsp; самоствердитися.

Конкурси є однією з # nbsp; важливих точок розвитку творчості, так як саме вони допомагають поглянути на # nbsp; себе і # nbsp; свою працю зі # nbsp; боку. Художниця твердо переконана, що, якщо ставити собі за мету тільки продавати картини, вона далеко не # nbsp; відведе. Створювати картини варто з # nbsp; любов'ю, розвивати себе варто з # nbsp; любов'ю і # nbsp; в # nbsp; першу чергу вкладати ресурси в # nbsp; власний розвиток, в # nbsp; такому випадку гроші можуть прийти просто приємним бонусом. Так як # nbsp; ж одним з # nbsp; основних критеріїв до # nbsp; реалізації своїх картин, є поширення своєї творчості як в # nbsp; інтернет-порталах, так і # nbsp; на # nbsp; очних виставках, що дозволяє розширювати аудиторію шанувальників таланту. Так як в # nbsp; гонитві за # nbsp; удосконаленням своєї творчості і # nbsp; відкладати демонстрацію свого таланту іншим, можна так і # nbsp; залишитися непоміченим. Тому художниця переконана, що лише діючи і # nbsp; показуючи всюди свої картини можна досягти успіху в # nbsp; найкоротші терміни.Як впливають карантинні обмеження на # nbsp; творчість?


Наталія в # nbsp; першу чергу відзначає, що звільнилося час, яке можна присвячувати творчості. В # nbsp; зв'язку з # nbsp; обмеженнями багато хто відчуває пригніченість, смуток. Але # nbsp; дані, здавалося # nbsp; б, несприятливі умови, можна використовувати з # nbsp; користю для себе і # nbsp; знайти в # nbsp; них натхнення, для створення більш яскравих картин і # nbsp; внесенням фарб в # nbsp ;своє життя.

Дійсно в # nbsp; зв'язку з # nbsp; пандемією у # nbsp; багатьох порушилися плани, в # nbsp; тому числі і # nbsp; художників. Виставки, в # nbsp; особливості закордонні, переносяться на # nbsp; невизначений термін. Тому з # nbsp; точних цілей, які зараз можна поставити і # nbsp; реалізувати # nbsp; - це участь в # nbsp; онлайн конкурсах і # nbsp; онлайн виставках. Робота Наталії бере участь в # nbsp; онлайн виставці Японського національного університету акварелі. Також в # nbsp; незабаром картини художниці можна побачити в # nbsp; Києві в # nbsp; галереї «Глобус» і # nbsp; в # nbsp; будинку художника.

Однією з # nbsp; важливих цілей Наталії, на # nbsp; даному етапі, стає навчання в # nbsp; Вінницькому Педагогічному Університеті на # nbsp; факультеті «Образотворчого мистецтва». Так як художниця відчуває, що в # nbsp; незабаром буде готова ділитися своїм досвідом і # nbsp; викладати.

Історія успіху Наталії мотивує саме до # nbsp; діям в # nbsp; своєму розвитку, якщо # nbsp; б вона після першої відмови опустила руки, якщо # nbsp; б вона сиділа і # nbsp; думала, що ще не # nbsp; готова демонструвати свої роботи іншим, вона так # nbsp; б і # nbsp; залишилася саме на # nbsp; тому етапі, з # nbsp; якого початку. Саме дії привели Наталію до # nbsp; результату, який вона зараз має, так як художниця твердо переконана, що важливо користуватися всіма можливостями, які надає доля!