JURY (PL)
JURY "INSTRUMENTALNA MUZYKA"

Emil Khachaturian

Emil Chaczaturian (Chachaturian) to utalentowany, romantyczny przedstawiciel współczesnej muzyki instrumentalnej, urodził się 11 kwietnia 1981 roku i dorastał w rodzinie marynarskiej na Ukrainie, w Bogodukhov, obwód Charkowa!


Muzyką zainteresował się w wieku 15 lat, a w wieku 16 lat napisał swoją pierwszą kompozycję muzyczną.


Emil ma wyższe wykształcenie, ukończył Narodowy Uniwersytet Sił Powietrznych w Charkowie. Były żołnierz Sił Zbrojnych Ukrainy, ale marzenie o zostaniu muzykiem go nie opuściło! Obecnie jest również studentem Moskiewskiego Instytutu Psychoanalizy.


Do 2014 roku mieszkał w Kijowie i koncertował na całej Ukrainie, był liderem grupy NEOGARA.


Emil mieszka w Izraelu. To wysokiej klasy profesjonalny muzyk, geniusz gitary, muzyk wirtuoz, kompozytor, wykonawca niesamowicie pięknej muzyki i własnych piosenek, które pisze w różnych językach: ukraińskim, rosyjskim, angielskim.

Jego główna działalność i twórczy rozkwit rozpoczął się w Izraelu w 2015 roku.Emil jest uczestnikiem różnych koncertów, festiwali muzycznych, zarówno międzynarodowych jak i lokalnych (Izrael):

• Laureat I stopnia międzynarodowego festiwalu „Razem w XXI wieku”. -Bułgaria 2020.

• Laureat Grand Prix prestiżowego międzynarodowego konkursu muzycznego „Siła Muzyki – Siła Muzyki” – Ukraina 2021.

•Zaszczytne II miejsce w międzynarodowym konkursie "TALENT ZŁOTY CZAS" - Wielka Brytania 2021.


Teraz muzyk jest członkiem takich grup: „Wood, n, Soul Project”, „Los Emigrantes”, „BlackSea Swing” i ma własny udany projekt muzyczny „Emil Khachaturian and Co”.


Jego kompozycje rozbrzmiewają w różnych rozgłośniach radiowych świata: USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Europie, Ukrainie, Meksyku, Brazylii itd. Utwory znajdują się w pierwszej dziesiątce w radiu (USA, Europa, Kanada).


Emil to fajny profesjonalista, a także ciekawa osobowość i świetny rozmówca z własną filozofią muzyczną, demonstrujący niesamowicie imponującą znajomość instrumentu, wykonujący własną muzykę.
Muzyk nabiera tempa w swojej karierze, co zbiega się z jasną, wysokowydajną energią jego gry!


Teraz Emil koncentruje się na uzupełnianiu repertuaru nowymi kompozycjami muzycznymi, kręceniu nowych teledysków i aktywnie pracuje nad wydaniem swojego pierwszego albumu!


Nie ma lepszego środka antydepresyjnego niż jego muzyka, która wnika głęboko w duszę!

Społeczny sieci:

Instagram: https://instagram.com/emil_khachaturian?utm_medium=copy_link
Facebook: https://m.facebook.com/emil.khachaturian?pn_ref=friends_search
YouTube: https://youtube.com/c/EmilKhachaturian

Stronie internetowej: https://ru.emilkhachaturian.com