Жюрі

Olga Adamovich

Оперна співачка
Журі GOLDEN TIME TALENT VOCAL
Ольга Адамович народилася в Росії. Закінчивши музичне училище ім. РімскогоКорсакова в Санкт-Петербурзі, надійшла в Консерваторію до проф. Т.Новіченко. В цей же час дебютувала в Оперної Студії як Земфіра в «Алеко», Графиня у «Весіллі Фігаро». Після перемоги в міжнародному конкурсі в Болонії, переїжджає на постійне проживання до Італії.
Переїхавши до Італії, Завершує свою освіту в Болонській консерваторії і Консерваторії Реджо Емілії і стажується в оперній Академії міста Озимо, де з успіхом виступає як Донна Ельвіра і Донна Анна в опері В.А.Моцарта «Дон Джованні», Берта в «Севільському Церюльніке» і Елвіра в «Італійка в Алжирі» Дж. Россіні.
Запрошена як виконавиця головної партії Анни Ватажки в ювілейній постановці до сторіччя оперети «Весела вдова», яка з великим тріумфом проходить в більш ніж ста провідних театрах Італії.
Є лауреатом міжнародних конкурсів. Отримавши премію за творчі успіхи від регіону Емілія-Романья, проходить дворічне стажування в Центрі «БелКанто» Мірелла Френі.
Нагороджена срібною медаллю міста Риму, за участь в музичних-оперних концертах міста, таких як Прем'єра в національній Римській опері сучасної опери «Маска Пінкітітіті» і Концерти-Вистави Токката і Фуга-Римські канікули », з якими успішно гастролює по всьому світу.
Її репертуар включає такі опери як «Навуходоносор», «Сільська честь», «Тоска», «Мадам Батерфляй», «Аїда», «Богема», «Травіата», «Реквієм» Дж Верді, «Стабат Матер» Дж. Россіні, «Фальстаф», «Турандот» і багато інших.
В даний час активно займається концертною діяльністю в Болгарії, Росії і Англії і Італії, а так же продовжує свою багаторічну викладацьку діяльність, її клас становить понад 50 учнів. Ольга є членом численних міжнародних журі та фестивалів.
Соц. мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/olga.basilea
ЖУРІ "ВОКАЛ"