Тут ви знайдете безліч унікальних артистів з усіх куточків світу, які представляють різні напрямки і стилі мистецтва.

Наша мета надати вам максимально повну інформацію про кожного артиста, включно з їхнім портфоліо, відео виступів, рекомендаціями та контактними даними. Також гарантуємо, що кожен артист пройшов ретельний відбір.
Користуючись нашим каталогом, ви зможете заощаджувати час і енергію, знаходячи ідеального таланта для вашого проєкту лише в кілька кліків. Ми впевнені, що наші артисти зможуть вдихнути життя у ваші ідеї та створити незабутні виступи. Не втрачайте можливість співпрацювати з найкращими талантами з усього світу. Приєднуйтесь до нашого продюсерського каталогу і відкрийте для себе нові горизонти творчості!
Наш каталог створено спеціально для продюсерів, щоб спростити процес пошуку талантів і забезпечити вам доступ до найприголомшливіших виконавців.

Ми пишаємося тим, що в нашому каталозі зібрані таланти різноманітних жанрів: від музики і вокалу до танцю, акробатики, цирку і багато чого іншого. Ви зможете знайти виконавців різного віку і досвіду, що дасть вам змогу підібрати ідеального артиста для будь-якого проєкту або заходу.
Заповніть форму реєстрації, щоб приєднатися до проєкту

ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ТОП СВіТОвих талантів

Dining Chair by esteban+moreno
With a new design approach for flexible use: from a dinner for two to a big celebration.
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
+44 (788) 472 -64-26
(Англія)
+38 (067) 522-20-30
(Україна)
© Інеса Біла & GoldenTime Talent. Всі права захищені. Будь-яке копіювання матеріалів дозволяється лише з згоди правовласників. З усіх питань звертайтеся:
in@golden-time.uk.com
До оплати приймаються міжнародні Платіжні карти систем Visa і MasterCard будь-якого банку
+38 (067) 638-58-07
(Інеса Біла)
© 2018 GOLDEN TIME — INTERNATIONAL FESTIVAL
OOO «ШОУ ГОЛДЕН ТАЙМ». ОКПО 42072842

GOLDEN TIME TALENT LTD, United Kingdom, Hornchurch, High street, RM11 1TX, 127A, +44 7884 72 64 26