ОНЛАЙН КОНКУРСИ
Кращі з кращих першого онлайн туру будуть запрошені на фестиваль в Лондон. Учасники завоювали Grand Prix отримають можливість брати участь зі знижкою 50%.
31.10
#GOLDEN VOCAL FEST
СЕЗОН 35
GOLDEN TIME TALENT VOCAL
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
33€
У вас приголомшливий голос, але ви хочете набагато більшого, ніж визнання рідних і близьких? Ми подаруємо вам таку можливість!
31.10
#GOLDEN MUSIC FEST
СЕЗОН 35
GOLDEN TIME TALENT MUSIC
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
33€
Пишите приголомшливу музику? Чи маєте власні музичні твори? Не ховайте їх - розкажіть всьому світу про те, що вмієте робити краще за все!
31.10
#ART
СЕЗОН 36
GOLDEN TIME TALENT ART
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
33€
Багато років пишете захоплюючі картини, освоїли нову техніку, але ваші роботи все ще припадають пилом на домашніх поличках? Пора це припиняти! Ви зможете розповісти про себе всьому світу і отримати об'єктивну оцінку свого таланту.
31.10
#GOLDEN DANCE FEST
СЕЗОН 36
GOLDEN TIME TALENT DANCE
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
33€
Хореографія в усіх стилях від класики до сучасних. Досить тулитися в маленьких холодних танцкласи в очікуванні чудес і того, що визнання саме до вас прийде. Як то кажуть, якщо хочеш виграти мільйон - купи хоча б один лотерейний квиток!
31.10
#GOLDEN ACTOR FEST
СЕЗОН 36
GOLDEN TIME TALENT ACTOR
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
33€
Навіть з таким незвичайним талантом, як виразне читання віршів або прози вам відкриті всі двері на наших фестивалях. Варто докласти трохи зусиль - і ви покажете всім, на що здатні!
#GRAND STAR
СЕЗОН 2
GRAND STAR OF THE WORLD
ЦІНА ВІД
57€
Міжнародний конкурс краси для учасників з усього світу, будь-якого віку, які бажають отримати визнання, популярність і досягти успіхів в модельному, рекламному бізнесі, отримати контракти від агентств, дизайнерів, модельєрів і взяти участь у тижні моди в Італії.
15.09
#GRAND FINAL VOCAL
СЕЗОН 1
GRAND FINAL VOCAL
НАБІР ДО
ЦІНА ВІД
109€
Ви зможете позмагатися з найкращими і сильними учасниками минулих сезонів. Кожен учасник вибирає одну конкурсну роботу на свій розсуд. Участь беруть всі напрямки і жанри вокалу. Обмеження по тематиці відсутні.
СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
Згода з розсилкою
Політика повернення
+44 (203) 808-81-18
Англія
+38 (044) 333-82-77
(Україна)
© Інеса Біла & GoldenTime. Всі права захищені. Будь-яке копіювання матеріалів дозволяється лише з згоди правовласників. З усіх питань звертайтеся:
in@golden-time.uk.com
До оплати приймаються міжнародні Платіжні карти систем Visa і MasterCard будь-якого банку
+38 (067) 638-58-07
(Інеса Біла)